Neuheiten

27.09.2020

VELKÁ ANKETA BOŽEJÁKŮ JE TADY!

Vážení a milí fanoušci Božejáků,

zajímalo nás, co si myslíte, co by vám udělalo největší radost, a proto jsme vám předložili VELKOU ANKETU BOŽEJÁKŮ! Děkujeme všem, kteří ji vyplnili, vaše názory, jsou pro nás důležité!

 

Ankety jste se mohli zúčastnit do 15. 10. 2020. Už jsme ji celou zpracovali a vyhodnotili. Co v ní vyšlo? NEBOJTE, PROZRADÍME VÁM (SKORO) VŠE :-) 

 

 

 

Průběžné výsledky ankety k 15. 10. 2020:

15. 10. 2020: COŽE? CO BOŽEJÁCI NEJRADŠI PIJOU?

Můžete hádat! To taky zajímalo naše fanoušky v anketě, kterou jsme právě uzavřeli. Takový zájem jsme nečekali, děkujeme všem, co ji vyplnili! Nebojte, prozradíme (skoro) všechno! 

 

10. 10. 2020: ZPĚVAČKY SE PŘETAHUJÍ S KAPELNÍKEM!

O co? No přece o prvenství v oblíbenosti u fanoušků - prozrazují zatím výsledky naší ankety. I ostatní Božejáci se však nebezpečně dotahují, pořadí je opravdu těsné! Zbývá posledních 5 dnů, tak neváhejte a za 5 min. naši anketu vyplňte. Je to dobré odreagování! Děkujeme!

 

3. 10. 2020: BOŽEJÁCI V POHYBU

"Když oni chvíli nepostojí, jsou jak blechy a těžko je pak spočítat!", říkají naši fanoušci. I proto zřejmě pouze 16 % z nich v právě běžící velké anketě Božejáků odpovědělo správně na počet členů kapely. Nezapomeňte, že se ptáme na ČLENY, tzn. komplet součet všech, kteří se na vystoupení podílí. Nápověda je v informacích o kapele zde na webu nebo na facebooku.

 

1. 10. 2020: NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSNIČKA božejáckých fanoušků?

Velká anketa Božejáků běží na plné obrátky a zatím jen pošeptáme, že z průběžných výsledků je to ...... Křemešníček! A jaká je Vaše volba? Zapojte se do ankety a uvidíme, která zvítězí! 

Anketu uzavíráme 15. října 2020 a běží i na facebooku.

Předem děkujeme a napjatě sledujeme výsledky všech anketních otázek!

Vaši Božejáci


Kostprobe

Červenobílý

Kontakte

Tel.:

+420 606 660 943

Mail:

info@bozejaci.cz