Neuheiten

18.10.2020

ZVEŘEJŇUJEME VÝSTUPY Z ANKETY NAŠICH FANOUŠKŮ

22. 10. 2020:

BLECHY SPOČÍTÁNY! KOLIK ŽE TĚCH BOŽEJÁKŮ VLASTNĚ JE? Samá voda…jak vypověděla anketa, fanoušci se moc neorientují v počtu členů kapely, většina tipovala chybně, trefilo se pouze 21 %. Správná odpověď je 19: tj. 4 zpěvačky, 3 zpěváci, 11 muzikantů a… 1 zvukař! Ano, nezapočítáváme prcky, záskoky a bývalé členy, kteří již neúčinkují. Ostatně, nápověda byla na webu či facebooku v informacích. Je vidět, že neopisujete! :)

 

20. 10. 2020:

KŘEMEŠNÍČEK ZVÍTĚZIL! Fanoušci mu dali v anketě Božejáků nejvíc hlasů. Další nejoblíbenější písničky jsou: Alpiny, U muziky na Blatech, Košilička bílá, Malý hošík černovlasý, Pořežanská polka, Červenobílý, Ta budějcká brána, U Zborova, U těch třeboňských kasáren, Vrať se mi zpátky a Krása k nám přichází, z tanečních pak Švihák lázeňský, Montgomery a Isabel. Děkujeme!  

 

 

18. 10. 2020:

BOŽEJÁCI = kvalitní dechovka, muzika, při které lidé zapomenou na svoje starosti a kterou mohou doporučit svým známým. To je první z názorů našich fanoušků v uzavřené velké anketě Božejáků. MOC všem našim zlatým fanouškům děkujeme! Postupně prozradíme i další výsledky. 


Když už vám nemůžeme zahrát naživo, přijměte aspoň tento záznam z koncertu v Pelhřimově: 

https://www.youtube.com/watch?v=oiz9HIn1PsQ


Kostprobe

Červenobílý

Kontakte

Tel.:

+420 606 660 943

Mail:

info@bozejaci.cz