Novinky

18.10.2020

ZVEŘEJŇUJEME VÝSTUPY Z ANKETY NAŠICH FANOUŠKŮ

30. 10. 2020:

UŽ SE TĚŠÍ! 78 % FANOUŠKŮ URČITĚ PŘIJDE na vystoupení Božejáků hned, jak to půjde po zlepšení epidemiologické situace. To rovněž prozradila naše anketa. Bodejť by ne, je vidět, že nám všem dobrá muzika schází! Dalších 16 % fanoušků ještě neví a dali si čas na rozmyšlenou. Vůbec se na ně nezlobíme, byli to většinou naši seniorní kamarádi, a tak obavy samozřejmě chápeme. My zatím pulírujeme nástroje, troubíme doma proti zdi a po každé osmině děláme dřepy, zpěvačky kloktají vajíčka, zvukař rozmotává a smotává kabely, zkrátka abychom nevyšli ze cviku … To si pište, že to pak společně pěkně rozbalíme! :-)

 

28. 10. 2020:

HALÓ HALÓ: NEJOBLÍBENĚJŠÍ DECHOVKOVÉ KAPELY JSOU TADY! Fanoušci Božejáků ve velké anketě prozradili, které další dechovkové kapely se jim také líbí – v klidu se posaďte, bude to delší počtení, zveřejňujeme všechny!

Absolutní vítěz s 12 body je Mistříňanka! V těsném závěsu s 11 body Babouci, následováni Vysočinkou s 10 body. Gratulujeme! S větším odstupem, tedy s 5 body jsou Kumpanovi muzikanti, Žadovjáci, se 4 body odpověď „všechny dechovky“, dále Doubravanka, Veselka Ladislava Kubeše, se 3 body Stříbrňanka, Jižani, Moravanka a Keramička, se 2 body Libkovanka, Řečická kapela, Šardičané, Vysočanka, Golčovanka, Budvarka, Telčská dechovka, Věnovanka, Havlíčskobrodská 12, Jásalka a s 1 bodem se umístili Sedmikráska, Onšovanka, Horalka, Křídlovanka, Bečkovi chlapci, Jihočeští muzikanti, Muzikanti z Jižních Čech, Pardubická 6, Krajanka, Lučanka, Rebelka, Moravěnka, Túfaranka, Veseláci, Malá muzika Nauše Pepíka, Sourozenci Baťkovi, Počátecká dechovka, Skalačka, Pražská kapela Petra Finka a nejlepší odpověď na závěr: „jen Božejáci“! Našli jste zde svého favorita?

Božejáci děkují i za všechny ostatní kolegy z dechovek, že nás máte rádi a podporujete dechovku!

 

26. 10. 2020:

CHVÍLE PRAVDY: Na čem by mohli Božejáci víc zapracovat? Skoro polovina fanoušků v anketě uvedla, že jsme dokonalí - co jsme dlužní? :-). Druhá polovina si přála více rozšířit a střídat repertoár (dechovka + taneční). Pětina našich fanoušků je totiž do 40 let věku! Žádali také víc vystoupení Božejáků a větší propagaci – tak my si to bereme k srdci a snažíme se tady i na facebooku propagovat už ob den! Je to lepší?? :-)

 

24. 10. 2020:

CO SE FANOUŠKŮM NA BOŽEJÁCÍCH LÍBÍ NEJVÍC? V anketě nejčastěji zmiňovali repertoár, dobrou náladu, pohodu, legraci, kamarádství, energii…OVŠEM ! Tajní ctitelé označili konkrétní zpěvačky či muzikanty a pak taky komediantství baskřídlováků Petra a Milana, no nedivíme se... :) Děkujeme všem fanouškům!

 

22. 10. 2020:

BLECHY SPOČÍTÁNY! KOLIK ŽE TĚCH BOŽEJÁKŮ VLASTNĚ JE? Samá voda…jak vypověděla anketa, fanoušci se moc neorientují v počtu členů kapely, většina tipovala chybně, trefilo se pouze 21 %. Správná odpověď je 19: tj. 4 zpěvačky, 3 zpěváci, 11 muzikantů a… 1 zvukař! Ano, nezapočítáváme prcky, záskoky a bývalé členy, kteří již neúčinkují. Ostatně, nápověda byla na webu či facebooku v informacích. Je vidět, že neopisujete! :)

 

20. 10. 2020:

KŘEMEŠNÍČEK ZVÍTĚZIL! Fanoušci mu dali v anketě Božejáků nejvíc hlasů. Další nejoblíbenější písničky jsou: Alpiny, U muziky na Blatech, Košilička bílá, Malý hošík černovlasý, Pořežanská polka, Červenobílý, Ta budějcká brána, U Zborova, U těch třeboňských kasáren, Vrať se mi zpátky a Krása k nám přichází, z tanečních pak Švihák lázeňský, Montgomery a Isabel. Děkujeme!  

 

 

18. 10. 2020:

BOŽEJÁCI = kvalitní dechovka, muzika, při které lidé zapomenou na svoje starosti a kterou mohou doporučit svým známým. To je první z názorů našich fanoušků v uzavřené velké anketě Božejáků. MOC všem našim zlatým fanouškům děkujeme! Postupně prozradíme i další výsledky. 


Když už vám nemůžeme zahrát naživo, přijměte aspoň tento záznam z koncertu v Pelhřimově: 

https://www.youtube.com/watch?v=oiz9HIn1PsQ


Ukázka tvorby

Červenobílý

Kontakt

telefon(+420) 606 660 943
email

info@bozejaci.cz