Novinky

06.06.2023

SPECIÁLNÍ VÝZVA BOŽEJÁKŮ

Fanoušci Božejáků zavzpomínali, jak prožili mnoho úžasných okamžiků od prvního setkání s naší kapelou a na naši výzvu se podělili o tyto vzpomínky a nezapomenutelné okamžiky. Odměnili jsme dva vybrané fanoušky: jako první reagoval pan Jaroslav Hofbauer z Kostelce a nejveselejší příspěvek měla paní Jiřina Boháčová z Hlavatců. Oba od nás obdrželi originální dárek: rostoucí papír, ze kterého jim vykvete krásný červený vlčí mák.

 

Zde jsou jejich příspěvky:

Jaroslav Hofbauer

Vzpomínám na králičí hody v Dolní Cerekvi. Božejáci tam hráli několik let po sobě, nádherné vzpomínky, také tam začli hrát velký hit té doby a to byly Sokolici, pěkné zábavy byly také v Rohozné, prostě Božejáci super

 

Jiřina Boháčová

Celé Hlavatce vzpomínají na první podnikatelský ples u nás v Hlavatcích před více než 20 lety, na kterém krásně hráli Božejáci skutečně až do samého bílého rána.... Tehdy sál kulturního domu sloužil zároveň zdejší škole jako tělocvična a v zákulisí byla spousta nářadí a žíněnky. Už nevím, kdo to objevil, ale najednou po páté hodině ranní se na sále mezi ještě tančícími páry objevily žíněnky a švédská bedna...a už se cvičilo. Pánové včetně některých muzikantů odložili saka a košile a byla ranní rozcvička a byla velká a nekonečná legrace. Mezi tím stále ještě muzika hrála, zpívalo se, tančilo se a bylo hodně veselo. Já sama přišla tehdy domů z plesu v 7 hodin ráno. Zábava ovšem v sále byla ještě stále v plném proudu téměř až do deváté hodiny ranní, kdy na telefonní číslo veřejné telefonní stanice zavolaly vyděšené manželky muzikantů, že se jim chlapi ještě nevrátili domů a co je s nimi. Byl to tehdy skvělý ples a muzikantům se u nás v Hlavatcích také moc líbilo, když se tu všichni tak pěkně a dlouho zdrželi. Božejáci jsou u nás Hlavatcích stále vždy srdečně vítáni a máme je a jejich písničky moc rádi.

 


Ukázka tvorby

Červenobílý

Kontakt

telefon(+420) 606 660 943
email

info@bozejaci.cz