Novinky

15.03.2024

BOŽEJÁCI SE CHYSTAJÍ NA ROCKOVOU LEGENDU

Jihočeská hasičská dechovka Božejáci se stala součástí fenomenálního rockového festivalu ROCK FOR PEOPLE 2024! 14. června 2024 odpoledne vystoupí na ČT Art stage.

Jsme první a jedinou dechovkou, která zde vystoupí. Je to pro nás obrovská čest a zároveň neuvěřitelná příležitost předvést naši vášeň pro hudbu novému publiku právě v roce našeho 120. výročí od založení. Chceme ukázat novému publiku, že dechovka žije a je super!

Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný energie, vášně a jedinečného spojení dechových melodií s rockovými rytmy!

Sledujte náš web či facebookový profil pro další informace o této nezapomenutelné události! 

Rock for People je to obří kulturní akce s několika podii v Hradci Králové s tradicí od r. 1995 (návštěvnost přes 37.000 lidí), která není jen o muzice různých žánrů, ale také o přednáškách, workshopech a dalších aktivitách vč. témat společenské odpovědnosti a udržitelnosti. 

Pátek 14. června 2024 je jednodenními vstupenkami zcela vyprodán, je možné však koupit lístky na celý festival a vidět nás. V tento den vystupují hlavní hvězdy festivalu – Dogstar a hollywoodská hvězda herec Keanu Reeves, zpěvačka Avril Lavigne, Aneta Langerová nebo J.A.R. - a taky my samozřejmě! Vystoupení máme na ČT Art stage.

Těšíme se na vás i na nové fanoušky! TOHLE JE FAKT VELKÁ VĚC! Tak nám držte palce!


Ukázka tvorby

Červenobílý

Kontakt

telefon(+420) 606 660 943
email

info@bozejaci.cz